Sinangin Matbaacılık Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. güvenilir ve kaliteli ürün üretip, hizmet sunarak insan sağlığına uygun ürünler üretmeyi ve müşteri memnuniyetini sağlamayı temel ilke olarak benimsemiştir.

Bu ilke doğrultusunda; nitelikli ve profesyonel personeliyle, müşteri şartlarına, yasal mevzuatlara ve standartlara uygun, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda, güvenli ürün üretip, hizmet sunarak örnek işletme olmayı hedef edinmiştir.

 

• Gıda güvenliği mevzuatı ve diğer yasal koşulları en iyi şekilde yöneterek yasal uyumluluğu sağlamak,

• Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek, üretim ve alt yapı koşullarının gerekliliğine dair yatırımlar yaparak, konumunu yükselterek, korumak,

• Firmamızda çalışan tüm personel, kalite ve Gıda Güvenliği sürecinin bir parçasıdır; çalışanlarımıza Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’mizin sürdürülmesinin inancını ve sorumluluk bilincini, eğitim faaliyetleri ile aşılamak.

• Hammadde kabulünden, üretimin son aşamasına kadar olan tüm süreçlerde Gıda Güvenliği ve üretime yönelik riskleri değerlendirip, önleyici tedbirlerin almak, zafiyetin en aza indirilmesini sağlamak.

• Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’mizin gelişimi ve sistemin sürdürülebilmesi için tedarikçilerimiz ile iş birliği ile çalışmak.

 

   Gıda Güvenliği Sistemi standartlarının gerekliliklerine uyarak, süreçlerimizin performansını sürekli iyileştirir, bu doğrultuda hedefler oluşturarak gerekli kaynakları temin eder ve çalışanlarımızdaki farkındalığı arttırarak, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı gereklerini tüm çalışanlarımızın katılımı ile uygular ve sürekli gelişimini taahhüt ederiz.

SİNANGİN MATBAACILIK AMBALAJ GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKASI

© 2024 Sinangin Matbaacılık Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.

"SİNANGİN" markası ve logosu SİNANGİN'in tescilli markasıdır.

Sitede yer alan resimler, grafikler, metinler izinsiz kullanılamaz.

Tüm hakları saklıdır.